Наші переваги - Кому Ремонт

Кому ремонт?
Перейти до вмісту

Головне меню:

Наші переваги


Оздоблення квартири (заміського будинку) - переваги роботи одного підрядника

Приступаючи до ремонту будинку (квартири), ви можете спробувати організувати весь процес самостійно, наймаючи на окремі види робіт різні бригади. Для цього вам буде потрібно хороший досвід і знання оздоблювальних та інженерних робіт. З точки зору якості, набагато кращий результат ви отримаєте, вибравши ОДНОГО підрядника на весь оздоблювальний комплекс, говорячи про це, ми описуємо ситуацію в глобальному сенсі і не закликаємо співпрацювати виключно з нами, на ринку Києва є чимало гідних організацій. Основні переваги комплексної обробки котеджу або квартири:


1
. Гарантія та відповідальність в одній особі. Вам не доведеться потім бігати за бригадами і з'ясовувати хто винен в нерівних стінах: штукатури або малярі. Ви знімаєте з себе ризики, пов'язані з прихованими технічними дефектами.

2
. Професійний підрядник зможе набагато ефективніше управляти виробничим процесом, що помітно позначиться на якості, технологічності та термінах виконання ремонту.

3
. Клієнт отримає консультації від керівника проекту з усіх питань, пов'язаних з ремонтними роботами, оздоблювальними та чорновими матеріалами, дизайнерськими рішеннями. Це важливо, тому що розібратися в усіх нюансах і тонкощах за допомогою інтернету і "дзвінка другу" просто неможливо, особливо за досить короткий проміжок часу.

4. Вартість ремонту при діяльності одного підрядника в результаті буде лише трохи вище, ніж при наймі окремих фахівців. Якщо брати в розрахунок весь проект, то реальна економія при наймі окремих фахівців складе не більше 3-5%.

5
. Подрядчік, що виконує ремонт під ключ, має глобальне уявлення про майбутні і поточні процеси. Серед окремих працівників, безумовно, є хороші спеціалісти, але фахівці вузькоспеціалізовані, і часто їм складно прийняти будь-яке технічне рішення, тому вони не мають повного уявлення про всі технологічні процеси, етапи і можуть також не знати всіх нюансів подальшої роботи.

Не дивлячись на очевидні переваги комплексного ремонту, в разі, якщо ви маєте достатньо знань, досвіду, багато часу і бажання, ви можете поставити себе на роль виконроба і самостійно організувати весь оздоблювальний процес. Наші послуги в більшому ступені спрямовані на людей, які хочуть отримати високий рівень якості і сервісу, не маючи можливості займатися цими питаннями самостійно.

 
Назад до вмісту | Назад до головного меню